Listopad 2009

New režim!

21. listopadu 2009 v 20:33 | Fatty |  *pan žaludek*
http://www.im-4-ana.estranky.cz/archiv/iobrazek/144
Takže, vymyslela sem si nový režim, díky kterému bych mohla rychleji a účiněji zhubnout. Všichni moc dobře víme, že snídaně je základ dne.. tudíž jsem se rozhodla tak, že budu každý den jen snídat a nic jiného poté nepozřít. Budu také 2x denně cvičit. Pokusím se cvičit ráno před snídaní a také před tím, než půjdu na bus do školy. Když nebudu stíhat..budu cvičit odpoledne.
Takže.. i když už mi sem nikdo nechodí.. tak přeci jen.. držte palce ;)

Start na druhou :)

21. listopadu 2009 v 20:28 | Fatty |  *myšlenky*
Takže, omlouvám se všem, kdo byl mými SBčky.
Přestala sem o prázdninách na blog chodit a když sem se k němu chtěla vrátit, tak sem zjistila, že sem zapomněla heslo. No.. a co se během toho všeho stalo?..

Je to trošku delší..
Se svými tehdy 56 kily sem bojovala skoro 2 měsíce.. a poté.. sem přibrala kilo :'(.. Byla sem strašně nešťastná a tak sem se rozhodla pro půst.. 3 dny, jsem nic nejedla.. bolel mě žaludek, bolelo mě všechno, ale stálo to za to. Zhubla sem 3 kila... (spíš způstla)
Rozbila se nám váha, takže sem se 14 dní nemohla vážit, tudíž sem se nekontrolovala nad tím co jím. Když nám opravili váhu a zvážila sem se.. nemohla sem tomu uvěřit.. vážila sem opět startovních 56 kilo.. :(.. byla sem strašně nešťastná.. v posledních 14 dnech sem se každé ráno vážila a vážím 55,5 kg. Musím s tím něco udělat..